Oferta

Depositphotos 63741673 l2015

Konsultacja dietetyczna z Analizą Składu Masy Ciała 60 minut

Cena: 120 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega?

Jest to pojedyncza konsultacja, w trakcie której wraz z dietetykiem omówisz stan Twojego zdrowia, tryb życia, poziom aktywności fizycznej i Twoje zwyczaje żywieniowe. W trakcie spotkania przedstawisz dietetykowi swój problem zdrowotny, następnie zostanie on omówiony, a dietetyk przekaże indywidualne zalecenia (uwaga – usługa ta nie obejmuje rozpisania przez dietetyka indywidualnego planu żywienia, jeśli życzysz sobie dodatkowy plan żywieniowy należy wybrać usługę Konsultacja i Plan Żywieniowy 10 dniowy ).

Podczas każdego spotkania dietetyk dokonuje profesjonalnych pomiarów, określając nie tylko Twoją masę ciała, ale także, dzięki profesjonalnemu analizatorowi składu ciała : zawartość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej w Twoim organizmie oraz wiek metaboliczny i podstawową przemianę materii, która jest podstawą do określenia Twojego zapotrzebowania na kalorie.

 

Dla kogo ją polecamy?

Taką konsultację proponujemy osobom, które nie preferują narzuconych z góry rozwiązań w formie indywidualnego jadłospisu, natomiast potrzebują wskazówek jak powinny się odżywiać w danej jednostce chorobowej lub przy danej dolegliwości.