Oferta

Fotolia 132695096 m     kopia

Konsultacja i Plan Żywieniowy 7 dniowy (do stosowania przez 1 miesiąc) dla 1 osoby 75 minut

Cena: 300 zł

REZERWUJ

Opis

Jak będzie wyglądała pierwsza konsultacja?

W trakcie konsultacji wraz z dietetykiem omówisz stan Twojego zdrowia, tryb życia, poziom aktywności fizycznej i Twoje zwyczaje żywieniowe. Jest to również czas na przedstawienie Twoich oczekiwań. Podczas konsultacji dietetyk określa Twoją motywację do zmiany.

Na pierwszej wizycie będziesz proszony o przedstawienie aktualnych wyników badań – dietetyk na spotkaniu szczegółowo przeanalizuje Twój stan zdrowia. W razie konieczności poprosi o konsultację z lekarzem.

Podczas każdego spotkania dietetyk dokonuje profesjonalnych pomiarów, określając nie tylko Twoją masę ciała, ale także, dzięki profesjonalnemu analizatorowi składu ciała : zawartość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej w Twoim organizmie oraz wiek metaboliczny i podstawową przemianę materii, która jest podstawą do określenia Twojego zapotrzebowania na kalorie.

 

Jaki ma cel? Co otrzymasz?

Konsultacja ma na celu przybliżenie Twojej osoby dietetykowi, tak aby mógł w sposób profesjonalny zaproponować Tobie – Indywidualny Plan Żywienia.

Otrzymasz jadłospis idealnie zbilansowany i dobrany do Twojej jednostki chorobowej oraz w miarę możliwości - preferencji smakowych. Jadłospis zostanie wysłany na Twój email, a także poprzez aplikację – na telefon komórkowy. Plan zostanie przygotowany na 7 dni, które będziemy powielać kilka razy. Między czasie spotykać się będziemy na konsultacjach kontrolnych (ich częstość zostanie indywidualnie dobrana na pierwszej wizycie)

 

Co warto przynieść ze sobą na pierwszą wizytę ? (nie jest to konieczne, aczkolwiek ułatwi pracę dietetykowi)

- rozpiskę Twojej aktualnej diety z przykładowych 2 dni (np. jeden dzień weekendu i jeden dzień w tygodniu): ilość posiłków, produkty zjadane do każdego posiłku wraz z ich ilością

- aktualne badania (max 6 miesięcy wstecz): morfologia, badanie moczu , TSH, glukoza na czczo, cholesterol całkowity oraz HDL i LDL, Alat, Aspat, OB / CRP.